امروزه در بحث حقوق و وکالت نهادهای مختلفی در تهران تأسیس شده است. این موسسات، گروه ها و شرکت ها با معرفی وکلای ماهر و کارآزموده سعی در کمک به افراد در زمینه حقوقی دارند. امروزه با تخصصی شدن وکالت برخی از وکلا در هیچ زمینه ای فعالیت نمی کنند و یا ممکن است برای یافتن وکیل مورد نظر خود به این موسسات مراجعه کنند و این خواسته ها منجر به تشکیل چنین موسساتی می شود. برخی از این موسسات به دلیل نداشتن کادر متخصص و مجرب و تنها به دنبال مسائل مالی هستند نه تنها کمکی به مصدوم و ارباب رجوع نمی کنند، بلکه خسارات جبران ناپذیری نیز به بار می آورند، پس باید بسیار مراقب باشید. در انتخاب این نهادها و گروه ها. گروه وکلای دادورزان در تهران با کادری از بهترین وکلای دادگستری و ارائه مشاوران حقوقی در زمینه امور مختلف حقوقی به اشخاص حقیقی و حقوقی جهت رفع مشکلات حقوقی، طرح دعوی یا دفاع از خود و یا موارد دیگر. طبق قوانین قضایی و ثبتی ایران، افرادی که توانایی و تسلط خود را بر دانش حقوقی ثابت کرده باشند، امکان ثبت موسسات حقوقی را خواهند داشت. مشکلات زیادی در زندگی روزمره برای افرادی وجود دارد که نیاز به تصمیم گیری جدی در مورد این مشکلات و کمک گرفتن از کارشناسان دارند که می توانند برای رفع این مشکلات به یکی از موسسات حقوقی در تهران مراجعه کرده و مشاوره دریافت کنند.

حال در اینجا این سوال پیش می آید که بهترین موسسه حقوقی تهران چه ویژگی هایی دارد؟ برای اینکه مردم بتوانند مشکلات حقوقی خود را حل کنند، باید حل آن مشکل را به بهترین نهادی سپرد که با افراد آگاه و ماهر کار کرده و تخصص آنها فقط در این زمینه است. زیرا اکثر موسسات حقوقی خدماتی از قبیل امور خانواده، دعاوی کیفری، امور مدنی، امور بین الملل، دعاوی حقوقی، امور ثبتی و … را ارائه می دهند و در صورت بزرگ و کامل بودن موسسه به دپارتمان های مجزا، و بهترین موسسات حقوقی تقسیم می شود. از متخصصان تشکیل شده است. که مهارت و تخصص لازم برای مشاوره و حل مشکلات حقوقی مردم را دارند.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در این مقاله به معرفی چند موسسه حقوقی برتر تهران پرداخته است تا به مشتریان کمک کند تا بهترین موسسه حقوقی تهران را برای مشکلات حقوقی خود پیدا کنند.

موسسه حقوقی ارازفرتک

موسسه حقوقی آرازفرتک به شماره ثبت 42395 واقع در تهران که یکی از مجرب ترین و معتبرترین وکلای تهران در زمینه های حقوق تجارت بین الملل و حقوق و دعاوی داخلی می باشد به اشخاص حقیقی و حقوقی خدمات مشاوره حقوقی و وکالت ارائه می نماید. داخلی و خارجی این موسسه دارای وکیل ملکی، وکیل مهاجرت، وکیل شرکتی، وکیل مالیاتی و وکیل خانواده نیز بهترین مشاوره توسط بهترین وکلای سطح اول به مشتریان ارائه می شود. دلسوزی و احساس مسئولیت وکیل دادگستری برای انجام و پیشبرد سریع امور موکل، بررسی دقیق پرونده برای اطلاع از جزئیات و جوانب کامل پرونده حقوقی، تخصص بالای وکیل پایه یک دادگستری و تجربه وکیل در پرونده های موفق، صداقت در امر وکالت، اطلاع رسانی دقیق به موکل در زمان رسیدگی، وکیل خوب با روابط عمومی بالا، سرعت بالا در رسیدگی به پرونده، به روز بودن وکیل در تذکرات و در آخر دفاع شایسته و شایسته ارباب رجوع از ویژگی های این موسسه است که آن را در زمره بهترین موسسات قرار داده است.

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا با شماره ثبت 48660 با بهره گیری از مجرب ترین و بهترین وکلای دادگستری و دارا بودن سیستمی قدرتمند و به روز در زمینه حقوقی وظیفه خود را کمک و مساعدت نموده است. حل مشکلات مشتریان معرفی موسسه حقوقی امین عدالت کبریا جهت جلب رضایت مشتریان و مراجعین در کلیه امور حقوقی می باشد. موسسه حقوقی امین عدالت متشکل از وکلای پایه یک دادگستری است که در تمامی زمینه های حقوقی به صورت گسترده و تخصصی به قوانین مربوطه به ویژه قوانین جدیدالورود آگاهی و آگاهی داشته و از رویه قضایی نیز آگاه و آگاه هستند.

موسسه حقوقی دادگان

موسسه حقوقی دادگان توسط جمعی از دانشجویان حقوق در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و بهترین وکیل پایه یک دادگستری با این اعتقاد که جامعه ایران نیازمند خدمات حقوقی متخصص است و با آگاهی از اینکه وظیفه اصلی وکلا دفاع از حقوقدانان است تشکیل شد. حق و آن عدالت است و شکایت و احقاق حق و دفاع از حقوق افراد به عنوان حق قانونی هر انسانی وظیفه وکیل است. موسسه حقوقی دادگان با تلاش وکلایی که به اصول اخلاق حرفه ای پایبند بوده و از تخصص خود استفاده می کنند که حاصل تلاش دانشجویان در رشته های مختلف حقوقی می باشد در تلاش است از تمامی توان خود برای دفاع از حقوق افراد استفاده کند.

موسسه حقوقی صاحب اندیشه

موسسه حقوقی صاحب اندیشه با 12 سال سابقه کار در حل انواع پرونده های حقوقی به مراجعین کمک کرده است. این موسسه با شماره 34167 به ثبت رسمی رسیده است و با کیفیت بالای خود توانسته اعتماد تمامی مشتریان خود را جلب کند. موسسه حقوقی صاحب اندیشه دارای کادری مجرب از بهترین وکلای دادگستری که دارای تخصص های مختلف می باشند. این موسسه با داشتن وکلای مجرب و وکلای پایه یک دادگستری، اطلاعات لازم را برای هر موضوع حقوقی و کیفری در اختیار مراجعین قرار می دهد و آنها را در موضوع پرونده راهنمایی می کند. علاوه بر وکلا، کارشناسان مجربی نیز در این موسسه حضور دارند که می توانند به شما کمک کنند. راهنمای درک بهتر پرونده این مشاوره به مشتری این امکان را می دهد که با اطلاع از نوع پرونده خود بهترین وکیل را برای مشکل خود شناسایی کند. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات موکل فقط توسط موسسه و وکیل کاملا محرمانه می باشد. لذا مشتری می تواند با خیالی آسوده تمامی اصرارهای مربوط به پرونده های خود را به موسسه حقوقی صاحب اندیشه بسپارد و از خدمات گسترده این موسسه استفاده کند. ضمناً کلیه جزئیات پرونده و تک تک اقدامات وکلا قبل و بعد از انجام کار به اطلاع موکل می رسد. آگاهی ارباب رجوع از روند پرونده برای موسسه بسیار حائز اهمیت است و اولین نکته اساسی در تمامی کارها ایجاد حس رضایت برای ارباب رجوع است.

 

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *